وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

موسسه هنرمندان پیشکسوت

حضور مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت در شبکه جهانی جام جم

  • 2
  • 0

تعداد بازدید: 259  |   تاریخ: 27 دی 1395  |   ایجاد شده توسط: محمد رحمانی

حضور مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت در شبکه جهانی جام جم
شامگاه پنج شنبه 23 دی ماه برنامه «باهمستان» شبکه جهانی جام جم با محوریت موضوع هنرمندان کهن سال و باسابقه عرصه های مختلف هنری کشور میزبان مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت بود.
به گزارش روابط عمومی موسسه هنرمندان پیشکسوت ، سیدعباس عظیمی مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت با حضور در این برنامه که مخاطب آن بیشتر ایرانیان مقیم خارج از کشور هستند، در گفت و گویی صمیمی با مجری برنامه به بررسی مسائل و مشکلات هنرمندان پیشکسوت حوزه های مختلف هنری به ویژه 660 عضو این موسسه پرداخت.
عظیمی همچنین در این گفت و گو که بیش از نیم ساعت به طول انجامید ، به نحوه شکل گیری و تاسیس موسسه هنرمندان پیشکسوت، روند، نحوه و شرایط عضویت هنرمندان، تجربه دوست داشتنی فعالیت مستمر با هنرمندان بالای 60 سال و تراز اول کشور، خاطرات خوب سفرهای گروهی به کوهرنگ،کیش،رامسر و... یا سفر به مناطق محروم و ملاقات با هنرمندان کهن سال آن مناطق همچون سیستان و بلوچستان، خواف، تایباد و ...، فعالیت های خدماتی همچون مبحث بیمه هنرمندان یا برگزاری مراسم تجلیل از هنرمندان متولد ماه های سال و تغییر و تحولات اخیری که برای مواردی همچون بودجه و ساختمان این موسسه پدید آمده همزمان با پخش تصاویری از اعضا و مراسم مختلف برگزار شده سخن به میان آورد.
وی در پایان این برنامه ضمن سپاس از همه مدیران وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی که با حمایت های خود حامی این موسسه و هنرمندان پیشکسوت بوده اند ، تشکر ویژه ای از دکتر محمدباقر نوبخت معاون محترم رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه که با پشتیبانی او بحث بودجه و ساختمان موسسه هنرمندان پیشکسوت ارتقاء یافت به عمل آورد.
باهمستان برنامه ای است از تولیدات شبکه جهانی جام جم با اجرای علیرضا سعیدی و هومن ستوده، این برنامه دارای آیتم‌های مختلف سینما، رسانه‌گردی، معرفی برنامه‌های شبکه، موسیقی با معرفی موسیقی‌های روز ایران است و درصدد آن است که با آیتم‌های مختلف به ایرانیان خارج از کشور اطلاع‌رسانی کند که از لحاظ فرهنگی، ورزشی و اجتماعی در ایران چه اتفاقاتی می‌افتد و از طرفی با آن‌ها در فضای مجازی در ارتباط باشد، تهیه کنندگی این برنامه را خانم الهه بهبودی و آقای قاسم اورنگی بر عهده دارند.
نظری بروی این خبر وجود ندارد.:: دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر در وب سایت منتشر خواهد شد.
:: پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام و نام خانوادگی:  
پست الکترونیکی: