وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

موسسه هنرمندان پیشکسوت

عیادت از پیشکسوت نقاشی در شهریار

  • 0
  • 0

تعداد بازدید: 235  |   تاریخ: 18 دی 1395  |   ایجاد شده توسط: محمد رحمانی

عیادت از پیشکسوت نقاشی در شهریار

مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت به همراه عزت الله مهرآوران هنرمند باسابقه سینما، تئاتر و تلویزیون، به عیادت استاد «علی رضا» پیشکسوت نقاشی در شهرستان شهریار رفت.
به گزارش روابط عمومی موسسه هنرمندان پیشکسوت امروز دوشنبه 13 دی ماه ، سید عباس عظیمی مدیرعامل و عزت اله مهرآوران از اعضای موسسه هنرمندان پیشکسوت به همراه تنی چند از مدیران این موسسه برای عیادت از استاد علی رضا پیشکسوت نقاشی که از چند روز قبل به علت عفونت ریوی راهی بیمارستان نور واقع در شهرستان شهریار شده بود، عازم این شهر شدند.
سیدعباس عظیمی در ابتدای این دیدار ، پیام سلامتی و آرزوی بهبودی سیدرضا صالحی امیری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی را به این هنرمند ابلاغ نمود .
عظیمی با یاداوری خاطراتی از حضور استاد رضا در جشن های تولد پیشکسوتان و سایر برنامه ها اظهار امیدواری کرد که هر چه زودتر شاهد بهبودی ایشان و حضورشان در جمع سایر هنرمندان باشیم.
وی همچنین از حضور مستمر و دلگرم کننده عزت اله مهرآوران در این دیدارها علی رغم مشغله فراوان ، مخصوصا بازی وی در سریال لیسانسه ها تشکر و قدردانی نمود.
استاد علی رضا نیز ضمن ابراز تشکر از محبت وزیر محترم ارشاد ، تاسیس موسسه هنرمندان پیشکسوت را برای پیشکسوتان یک رخداد ممتاز قلمداد کرد و گفت : به جز این چند سالی که موسسه راه افتاده و طی 80 سال حتی یک تلفن برای احوال پرسی نشده است و کسی احوالی از امثال بنده نمی گرفت ، چه برسد که هر لحظه و به هر بهانه ای در منزل ، در بیمارستان ، در جشن ها در سفرهای گروهی و یا ساخت فیلم از زندگی ام ، حمایت از برگزاری نمایشگاه اثارم و بسیاری موارد در این دو یا سه سال احساس آرامش و امنیت ذهنی دارم و خدا را برای این اتفاق خوب شاکرم .
وی افزود : آنچه از انسان باقی می ماند تنها یاد و نامیست و خاطراتش که اگر نیک باشد ارزشمند است.
عطیمی در پایان ضمن گفتگو با همسر استاد و همچنین مسئولین بیمارستان فوق تخصصی نور در شهریار ، از همکاری و توجه کادر درمانی و پزشکی قدردانی نمود .
استاد علی رضا متولد فروردین 1312 در تهران ، پیشکسوت هنرهای تجسمی رشته نقاشی ، عضو موسسه هنرمندان پیشکسوت و دارای درجه یک هنری از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد .
نظری بروی این خبر وجود ندارد.:: دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر در وب سایت منتشر خواهد شد.
:: پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام و نام خانوادگی:  
پست الکترونیکی: