وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

موسسه هنرمندان پیشکسوت

تجلیل موسسه هنرمندان پیشکسوت از اعضای مسیحی خود

  • 1
  • 0

تعداد بازدید: 200  |   تاریخ: 18 دی 1395  |   ایجاد شده توسط: محمد رحمانی

تجلیل موسسه هنرمندان پیشکسوت از اعضای مسیحی خود

عصر روز گذشته ۱۱ دی ماه مراسم سال نو میلادی برای اعضای مسیحی مؤسسه هنرمندان پیشکسوت برگزار شد و در این مراسم نوید افتتاح سالن چند منظوره موسسه در آینده ای نزدیک داده شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه هنرمندان پیشکسوت، لئون کهن هنرمند پیشکسوت نقاشی، ژرژ پطرسی پیشکسوت دوبله و بازیگری و سیمون آیوازیان ‏هنرمند پیشکسوت عکاسی ۳ تن از اعضای مسیحی مؤسسه هنرمندان پیشکسوت هستند که عصر روز گذشته ۱۱ دی ماه برای قدردانی از آنها به مناسبت سال نو میلادی، به ساختمان جدید موسسه هنرمندان پیشکسوت آمدند. لوریس چکناواریان چهارمین عضو مسیحی این مؤسسه که ۶۶۰ عضو دارد نیز به این مراسم دعوت بود که به دلیل سفرش به اتریش از این مهمانی باز ماند.

در این مراسم هنرمندانی چون عزت الله مهرآوران، مریم معترف، داریوش ارجمند، صفا آقاجانی، پروین محبی، هوشنگ توکلی، محمد ساربان و محسن علی اکبری عضو هیات مدیره موسسه هنرمندان پیشکسوت حضور داشتند.

در این مراسم علاوه بر هدیه ای که از طرف مؤسسه به رسم یادبود به هنرمندان مسیحی اهدا شد یک نسخه از فیلم «مریم مقدس» ‏نیز توسط محسن علی اکبری تهیه کننده این اثر تاریخی اهدا شد.

هنرمندان حاضر در مراسم در ابتدای مراسم از سالن ۱۵۰ متری طبقه پایین مؤسسه که برای تبدیل به یک سالن چند منظوره در حال بازسازی است حضور پیدا کردند. سید عباس عظیمی مدیرعامل مؤسسه هنرمندان پیشکسوت در این برنامه گفت: ما ۵ ماه است با کمک و حمایت محمد باقر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه توانستیم به این مکان نقل مکان کنیم تا بتوانیم فضای مناسبی در اختیار هنرمندان پیشکسوت قرار دهیم. امیدوارم بودجه به دستمان برسد و بتوانیم این مکان را خریداری کنیم.

وی ادامه داد: سالن چند منظوره این ساختمان انشاءالله حدود ۳ هفته تا ۱ ماه دیگر قابل بهره برداری می شود. در این سالن هم تولدهای اعضا گرفته می شود و هم این امکان مهیا است که هر عضو مؤسسه که خواست نمایشگاهی برپا کند یا یک برنامه موسیقی کوچکی بگذارد یا حتی تئاتر کوچکی اجرا کند، از این مکان استفاده کند. ضمن اینکه این مکان پاتوقی خواهد شد برای اعضا که می توانند گروهی یا انفرادی بدون هیچ هماهنگی قبلی تشریف بیاورند و از امکاناتی که هست بهره ببرند.

پس از صحبت های عظیمی اعضا در طبقه بالا ضمن پذیرایی شروع به تعریف خاطرات خود کردند و فضایی گرم و صمیمی ‏برقرار شد. هدیه مؤسسه به هنرمندان مسیحی را داریوش ارجمند به آنها اهدا کرد. ‏ضمن اینکه این مراسم با روز تولد مریم معترف نیز مصادف شده بود که با استقبال و تشویق حاضران همراه شد.

همچنین در همین نشست صحبت از پنجمین سفر گروهی هنرمندان پیشکسوت به میان آمد که قرار است تا پایان سال صورت بگیرد. پیش از این ۴ سفر گروهی به شهرهای کیش، آبادان، رامسر و کوهرنگ صورت گرفته است.
نظری بروی این خبر وجود ندارد.:: دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر در وب سایت منتشر خواهد شد.
:: پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام و نام خانوادگی:  
پست الکترونیکی: