وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

موسسه هنرمندان پیشکسوت

جلسه هم اندیشی 12 هنرمند پیشکسوت در دفتر موسسه هنرمندان پیشکسوت

  • 0
  • 0

تعداد بازدید: 171  |   تاریخ: 14 دی 1395  |   ایجاد شده توسط: محمد رحمانی

جلسه هم اندیشی 12 هنرمند پیشکسوت در دفتر موسسه هنرمندان پیشکسوت
روز چهارشنبه 8 دی ماه جلسه هم اندیشی هنرمندان پیشکسوت با حضور سید عباس عظیمی مدیرعامل این موسسه و جمعی از پیشکسوتان حوزه های مختلف هنری همچون تئاتر، سینما ، تلویزیون ، موسیقی ، هنرهای تجسمی و ... در محل ساختمان این موسسه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی موسسه هنرمندان پیشکسوت صبح روز چهارشنبه 8 دی ماه هنرمندانی همچون هوشنگ توکلی ، محمدحسین عطارچیان، سید رضا میرهاشمی،مرتضی دلشب،افشین بختیار،محمدسعید شریفیان،داود رواسانی،خسرو عمارلویی،مهدی آذرسینا و بانوان هنرمند صفا آقاجانی، سوسن اصلانی و پروین محبی با حضور در ساختمان جدید موسسه هنرمندان پیشکسوت ، ضمن دیدار از مراحل پایانی نوسازی سالن چند منظوره موسسه و بخش های دیگر آن با یکدیگر به ملاقات و گفت و گو پرداختند.
این جلسه که به شکل خودجوش و با هماهنگی به وجود آمده میان اعضا برگزار شد، با مباحثی و موضوعاتی همچون برگزاری نمایشگاه های تجسمی ، برنامه های اجرای موسیقی ،برگزاری جلسات سخنرانی و هم اندیشی به شکل منظم و ترغیب بیش از پیش اعضای موسسه به انجام فعالیت های تولیدی و آموزش هنری و همچنین مشارکت در برنامه های مناسبتی موسسه هنرمندان پیشکسوت ادامه یافت.
هریک از هنرمندان در بخش هایی از این جلسه با پرداختن به ایده هایی مبتنی بر تجارب خود در عالم هنر راهکارهایی برای مسائل طرح شده ارائه دادند تا در زمان مقتضی موسسه نسبت به اجرایی شدن آن اقدام نماید.
در این نشست دوستانه عظیمی مدیرعامل موسسه ضمن خوش آمد گویی به میهمانان و ارایه توضیحاتی در خصوص مسایل و برنامه های پیش روی موسسه و ...در خصوص جلسه اخیرش با دکتر صالحی امیری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: خوشبختانه دکتر صالحی امیری نگاه خاص و مثبتی نسبت به این موسسه برای تکریم هنرمندان پیشکسوت دارند و به نطر می رسد در دوره وزارت ایشان اتفاقات بهتری برای هنرمندان پیشکسوت اتفاق خواهد افتاد .
صرف ناهار و بیان خاطرات کاری از دوران گذشته و گرفتن عکس یادگاری پایان بخش دومین دوره هم اندیشی عده ای از اعضای موسسه هنرمندان پیشکسوت بود.
لازم به یادآوری است که پیش از این در اوایل پاییز، نخستین دوره هم اندیشی موسسه هنرمندان پیشکسوت به دعوت مدیرعامل این موسسه، در غالب برنامه صبحانه کاری برگزار شده بود.
نظری بروی این خبر وجود ندارد.:: دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر در وب سایت منتشر خواهد شد.
:: پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام و نام خانوادگی:  
پست الکترونیکی: